dr Maciej Dębski

Socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki - Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich, założyciel i lider Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG.

 

  Maja Sokołowska

Chórmistrz, specjalista emisji głosu, pedagog, wykładowca emisji i terapii głosu na kierunkach pedagogicznych i terapeutycznych w Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni i Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

  Michał Kuchczyński

Psycholog, zajmuje się terapią poznawczo-behawioralną, prowadzi zajęcia warsztatowe dla studentów z psychoterapii poznawczo-behawioralnej, współpracuje z Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej.


  dr n. med. Iwona Zielińska

Fizjoterapeutka, od wielu lat pracuje z dorosłymi i dziećmi mającymi różne problemy ortopedyczne. Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest certyfikowanym terapeutą manualnym I stopnia. Bierze udział w konferencjach dzieląc się spostrzeżeniami oraz doświadczeniem.

  Jolanta Wikaryjczyk

Fizjoterapeutka, terapeutka manualna z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Od 5 lat pracuje z młodzieżą i dorosłymi cierpiącymi na dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych. Podejmuje działania w zakresie promowania wiedzy dotyczącej dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, aby jak najmniej ludzi cierpiało z tego powodu.

 

  Anna Kleinschmidt

Nauczycielka matematyki i informatyki w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie. Inicjatorka wdrażania w szkole narzędzi cyfrowych, entuzjastka aplikacji GeoGebra, współautorka innowacji pedagogicznej "Programowanie to wspólne działanie", mentorka w programie Cyfrowobezpieczni.pl, uczestniczyła wraz z uczniami w testowaniu pierwszego zatwierdzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej e-podręcznika, szkolna liderka "Szkoły Odkrywców Talentów", egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, autorka zadań egzaminacyjnych w ramach projektu "Budowa banku zadań" prowadzonego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, nauczycielka w projekcie "Zdolni z Pomorza".


  Dariusz Michalski

Elektronik, informatyk, menadżer i szkoleniowiec. Specjalista w zakresie systemów operacyjnych i sieci komputerowych. Od lat w branży elektroniki, IT i techniki biurowej. Właściciel firm: Prokser i Copy-Print. Związany z takimi markami jak Ricoh, VD, HP, Lenovo, Sony, NEC, Samsung i EduMatrix.

  Mateusz Koman

Entuzjasta nowych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w roli animatora i koordynatora projektów społeczno-kulturowych świetnie sprawdza się podczas prowadzenia warsztatów dla dzieci oraz szkolenia nauczycieli. Dzięki pracy w różnych dziedzinach (kultura, nauka, technologia) wykształcił umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się realiów. Wieloletnia praca z ludźmi umożliwia lekkość i swobodę w nawiązywaniu kontaktów. Założyciel i redaktor czasopism młodzieżowych, koordynator i autor licznych warsztatów promujących szeroko rozumianą edukację.